kooperace

Klasická betonárka

Manipulační technika, velkokapacitní plně automatické míchací centrum, transport betonu, temperovaná hala pro odlévání i několika tunových monolitů. Skladování odlitků sériové výroby.

Truhlářská dílna

Obrábění dřevěných dílců forem, formátování deskových materiálů, lakovna, možnost výrobků v kombinaci betonu a dřeva, podpůrné konstrukce pryžových forem, výroba transportních rámů

Zámečnictví

Klikněte a můžete začít psát. Aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Klikněte a můžete začít psát. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum.

Proč vše nevyrábíme pod jednou střechou ale v několika provozech?   

Proces zakázkové výroby designových odlitků vyžaduje spojení několika řemesel, práci designera a konstruktéra. Mít vše pod jednou střechou zvyšuje fixní provozní náklady, zaměstnanecké mzdy, strojové vybavení. Proto jsme se rozhodli část práce na projektech přenechat vybraným živnostníkům - řemeslníkům v našem okolí. Ve výsledku to znamená snížení ceny odlitků a větší flexibilitu výroby. Pečlivě si vybíráme naše "spolupracovníky" jelikož každá nedokonalost konstrukčního řešení, materiálu a spasování forem se promítne do pohledové plochy odlitku, hran a rozměrů.