kontakty

Kamil Vondráček - projekty, výroba, technologie, cenové kalkulace

+420 604 265 172

PROVOZ 1 - vzorkovna, výroba forem a odlitků, 

Zadní Třebaň (32 km od Prahy)

PROVOZ 2 - výroba forem a rozměrných odlitků

Svinaře (35 km od Prahy)

PROVOZ 3 - truhlárna, kovovýroba: Řevnice

Proč to děláme? 

Práce s betonem pro nás začala mít úplně nový rozměr s 3D animací a CNC frézováním v kombinaci s litými polyuretany a silikony. Samotná směs našeho betonu obsahuje kolem 7 komponentů. Dnes je pro nás možné dát betonu prakticky jakýkoliv tvar při fyzikálních vlastnostech, které byly před lety nemyslitelné (nenasákavost, extrémní pevnost, ohebnost). 

"Také v betonářství se věda posunula rychle kupředu a nyní je pro nás výzva dát životnímu prostoru nový tvar."

Jsme tu pro architekty, designérská studia, firmy a všechny, kdo mají zájem o zakázkovou výrobu betonových odlitků. 

Odlévání pohledového betonu vyžaduje kooperaci několika řemeslných oborů jako je truhlářství, kovovýroba, CNC obrábění, práce s plasty, odlévání pryží a podobně. Proto úzce spolupracujeme s několika živnostníky, kteří jsou již léta mistry v oboru. 

Je mnoho cest jak dosáhnout dokonalého odlitku s pohledového betonu. Hledáme taková konstrukční řešení, abychom dosáhli vysokého standardu kvality výrobku, a zároveň minimalizovali náklady na formy, které bývají tou největší položkou kalkulace. 

Ve volbě betonové směsi jsme ovšem nekompromisní, neustále po světě hledáme a testujeme nové materiály, aby náš kompozitní beton byl tím nejlepším na trhu.      


Podmínky a fakturace

NOY. (noyformy.cz) není firma ale "sdružení" několika podnikajících osob a firem. Každá zakázka je fakturována na příslušnou firmu dle výše podílu práce na realizovaných projektech. Pokud nemáte extra přání, sami za Vás vybereme firmu pro fakturaci, která je pro daný projekt nejvhodnější a zároveň nejlevnější. Tuto informaci Vám poskytneme hned na začátku projektu.

Velkou výhodou je, že během celé realizace (od kalkulace až po předání zakázky) komunikujete pouze s jednou osobou - "garantem projektu" - s technologickými znalostmi z navazujících oborů.

Základní soupis firem:

Kamil Vondráček IČ: 71656952

čú: 8068978001/5500 není plátcem DPH

Bc Michal Brach IČ: 04181115 DIČ: CZ8706070494, plátce DPH

plus další firmy pro kooperaci - truhlářství, kovovýroba, sklářství, kamenictví, stavební firmy

Máte zájem o výrobu nebo o hrubou cenovou kalkulaci? Chcete se stát naším dodavatelem či máte zájem být součástí NOY teamu? 


Napište nám!