kontakty

Kamil Vondráček

+420 604 265 172

PROVOZ 1 - vzorkovna, výroba forem a odlitků, 

Zadní Třebaň (32 km od Prahy)

PROVOZ 2 - truhlárna, kovovýroba: Řevnice

Domluvte si schůzku s ukázkou vzorků v Zadní Třebani!


Práce s betonem pro obecně začala mít úplně nový rozměr s 3D animací a CNC frézováním v kombinaci s litými polyuretany a silikony. Samotná směs našeho betonu obsahuje kolem 8 komponentů. Dnes je pro nás možné dát betonu prakticky jakýkoliv tvar při fyzikálních vlastnostech, které byly před lety nemyslitelné (nenasákavost, extrémní pevnost, modul pružnosti). 

"Také v betonářství se věda posunula rychle kupředu a nyní je pro nás výzva dát životnímu prostoru nový tvar."

Jsme tu pro architekty, designérská studia, stavební firmy a všechny, kdo mají zájem o zakázkovou výrobu betonových odlitků. 

Odlévání pohledového betonu vyžaduje kooperaci několika řemeslných oborů jako je truhlářství, kovovýroba, CNC obrábění, práce s plasty, odlévání pryží a podobně. Proto úzce spolupracujeme s několika živnostníky, kteří jsou již léta mistry v oboru. 

Je mnoho cest jak dosáhnout dokonalého odlitku s pohledového betonu. Hledáme taková konstrukční řešení, abychom dosáhli vysokého standardu kvality výrobku, a zároveň minimalizovali náklady na formy, které bývají tou největší položkou kalkulace. 

Ve volbě betonové směsi jsme nekompromisní, neustále po světě hledáme a testujeme nové materiály, aby náš kompozitní beton byl tím nejlepším na trhu.      


Podmínky a fakturace

NOY. není firma ale "neformální sdružení" několika podnikajících osob a firem. Každá zakázka je fakturována na příslušnou firmu dle výše podílu práce na realizovaných projektech. Pokud nemáte extra přání, sami za Vás vybereme firmu pro fakturaci a záruky, která je pro daný projekt nejvhodnější a zároveň nejlevnější. Tuto informaci Vám poskytneme hned na začátku projektu.

TEAM NOY. 

Kamil Vondráček IČ: 71656952

čú: 8068978001/5500 není plátcem DPH

Firmy v kooperaci - truhlářství, betonárka, kovovýroba, sklářství, kamenictví, stavební firmy a pod.

Máte zájem o výrobu nebo o hrubou cenovou kalkulaci? Chcete se stát naším dodavatelem či máte zájem být součástí NOY teamu? 


Napište nám!