zakázková výroba kompozitů

NOY. ve spolupráci s JKSKUHROV.CZ

Kompozitní materiály založené na polyesterových a epoxidových pryskyřicích nás provázejí na každém kroku.  

Věděli jste, že většina nových aut má dnes spoustu dílu karosérie ne z plechu, ale z materiálu, ze kterého byl vyroben již Trabant? Avšak za ty desítky let prošly tyto skelným vláknem vyztužené kompozity již velkou technologickou proměnou.  

Zalévají se dnes různé tkaniny, vlákna a sítě - karbonové, bazaltové, aramidové, polypropylenové, nerezové a další. Znalosti těchto materiálů jsou klíčové pro finální pohledovost a dobré fyzikální vlastnosti takto vyráběných produktů. Volba správných materiálů a systém výroby forem má zásadní vliv na cenu. 

JKSKUHROV se převážně věnuje výrobkům z vláknem vyztužených polyesterových pryskyřic.

Pošlete nám poptávku a my najdeme to správné řešení v ideální rovnici Cena/Výkon

Jakýkoliv tvar forem a produktů

Super lehký a pevný materiál předurčuje jeho užití. Od několika metrových segmentů obkladů budov, karosérií karavanů, přes designový nábytek až po zakázkové krabičky na hodinky. Může to být samostatný monolit nebo složitá sestava různě smontovaných kusů s kotvením a ocelovými či karbonovými výztuhami

Povrchové úpravy

Nepřeberné množství možností tvorby pohledových ploch. Technologie nanášení přímo do formy, nástřik lakem, silné čiré vrstvy s flitry, probarvené hrubozrnné kamení či imitace betonového vzhledu díky stěrkám. Přijďte s designem a vězte, že najdeme vhodné řešení přímo pro Váš produkt.

Nástřik povrchu přímo do formy

Unikátní technologie nanášení vrchní vrstvy přímo do formy. Výhodou je vysoká síla této vrstvy, cca. 0.8 mm (800 mikronů), pro srovnání auta mají lak kolem 0.13 mm. Pokud je vrstva takto silná, vydrží hrubší zacházení a má nevídanou pohledovou hloubku v čirém provedení. Může to být silná vrstva bílé, co se používá na lodě a masky kamionů. Nebo pro Vás do čiré hmoty přimícháme stříbrné flitry, kovový prach či křemičitý písek. Další výhodou silné vrstvy je možnost několikanásobného přebrušování v případě poškození.

Kde všude používáme tuto techniku?

 • skořepiny lodí
 • kuchyňské linky, vany
 • sochy a plastiky
 • designový nábytek
 • karosářské díly

Vysoký lesk barevných laků

Produkty z výroby nabízíme jak bez povrchové úpravy, tak s úpravou lakováním dle vzorníku. Není problém vyrobit více barevné kusy či kombinovat s dalšími materiály (dřevo, ocel, plexi atd.)

Co vše se dá lakovat?

 • ....všechno co je vyrobené z našich kompozitů

Hrubé stěrky a kamenný vzhled

Díky pojivu založeném na stejné bázi polyesterové pryskyřice se dají nanášet různé směsi materiálu. Jsou to nekonečné možnosti kombinací barevného kamení, skla, plastů s různě probarvenou pryskyřicí. Tento kompozitní "nátěr" nebo také "štuk" má vysokou pevnost a hodí se i do venkovních veřejných prostor.

Kde se hodí takový povrch?

 • květináče
 • obklady budov a interiérů
 • plastiky sochMaxi květináče s vlastním designem!

ONLINE PREZENTACI S NABÍDKOU STÁLE PŘIPRAVUJE, OBJEDNÁVAT MŮŽETE JIŽ NYNÍ!

Pro rok 2018 představujeme širokou kolekci moderních květináčů z polyesterových pryskyřic. Do forem na tyto květináče můžeme vkládat Vaše firemní loga a celkově je opatřit povrchovou úpravou dle Vašeho přání.

 • moderní tvary a vlastní povrchové úpravy
 • XXL rozměry v nabídce
 • možnost vložení firemního loga přímo do formy
 • objednávky již od jednoho kusu
 • exkluzivně v ČR, vlastní formy
 • možnost prodeje surového květináče pro malování
 • množstevní slevy


Máte zájem o maloobchodní prodej nebo chcete distribuovat květináče pod vlastní značkou? 

Zavolejte a přijďte k nám na prohlídku! Věříme že si vyberete.

OTISKY DO POLYURETANOVÝCH MATRIC RECKLI

Kompozitní desky

Našli jsme pro Vás způsob jak využít pryžových matric RECKLI určených pro otisk betonu k výrobě sendvičového materiálu z polyesterových kompozitů. Je to další unikátní technologie která nám otevírá možnosti nevídaných instalací. Tyto matrice na sebe navazují a jsou ohebné, tedy bez omezení formátem pohledové plochy a zároveň lze docílit i zakřivení plochy. Zaléváme také instalačních patky, šrouby či vyztužení.

Prohlédněte si katalog v PDF. 

NEVYBRALI JSTE SI Z KATALOGU?  NEVADÍ!  VYROBÍME MATRICI DLE VAŠEHO DESIGNU!